DOZP Krnov – Pracovnice a klientky 4. domácnosti se společně vydaly na wellness pobyt do lázeňského města Luhačovice. Klientky se na dovolenou moc těšily, bylo to pro ně zase něco nového. Při cestě do Luhačovic se zastavily na výborný oběd v nákupním středisku ve Zlíně, kde také nakoupily vše, co potřebovaly a na co měly chuť. Pak už se vydaly k cíli.

Klientky byly ubytovány v jednom třílůžkovém a v jednom dvoulůžkovém pokoji. Jelikož se rekreace zúčastnily i klientky s invalidním vozíčkem, bylo potřeba mít i bezbariérový pokoj. Hotel byl bezbariérový ve všech ohledech. Po příjezdu na hotel si společně vybalily věci a zamířily na večeři. Večeře byla formou teplého bufetu. Každý si mohl vybrat, na co měl zrovna chuť. Večer, po dlouhém a náročném dni, se šly všechny společně uvolnit do bazénu a vířivky.

Druhý den ráno si užili společnou snídani, která byla přichystána formou švédských stolů. Čtvrteční dopoledne strávily na předepsaných procedurách ve wellness. Při masážích si pracovnice i klientky odpočinuly. Po masážích zamířily do centra města, kde navštívily malebnou restauraci na kolonádě. Při procházce po kolonádě si všechny nakoupily lázeňské oplatky. Prošly se po kolonádě, navštívily a ochutnaly pramen z Vincentky. Voda klientkám moc nechutnala, všechny se při ochutnávce tvářily jako „kyselé okurky“. 

About Author